Dental Kron

70+ Google Değerlendirmesi

Gülümsemenizi Premium Diş Taçlarımızla Canlandırın

Hasarlı veya renk değiştirmiş dişleriniz yüzünden gülüşünüzü gizlemekten sıkıldınız mı? Özgüveninizi artırın, diş taçlarımızla hasar görmüş veya renk değiştirmiş dişlerinizi restore etmek ve güzelliğini artırmak için tasarlandı!

Kliniğimizde, gülüşünüzün güzelliğini restore etmek, güçlendirmek ve artırmak için kapsamlı diş taçları hizmeti sunuyoruz. Diş taçlarının dönüştürücü gücünü kliniğimizde deneyimleyin ve daha sağlıklı, daha güzel bir gülümsemeye doğru ilk adımı atın! Randevunuzu bugün alın.

Diş Taçlarına Sahip Olmanın Faydaları

Premium diş taçları hizmetimizle bu faydaların ve daha fazlasının keyfini çıkarın. Bugün randevunuzu alın ve diş taçlarının gülümsemenizi dönüştürebileceğini ve özgüveninizi artırabileceğini keşfedin

Geliştirilmiş Estetik

Diş taçları, doğal dişlerinizin rengi, şekli ve boyutuna uyacak şekilde tasarlanır, gülüşünüzle mükemmel uyum sağlar.

Artan Dayanıklılık ve Sağlamlık

Taçlar, zayıflamış veya hasar görmüş dişler için sağlam bir koruma sağlayarak, dişlerin gücünü geri kazanır ve daha fazla bozulmayı önler.

Geliştirilmiş Fonksiyonellik

Çatlamış bir diş, yaygın çürük veya büyük bir dolguyla karşı karşıya olsanız da, diş taçları doğru diş fonksiyonunu ve hizalanmasını geri getirebilir.

Uzun Vadeli Çözüm

Diş taçları, çiğneme ve konuşmanın günlük aşınmasına dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve dental problemler için uzun vadeli bir çözüm sunar.

Dentopark'ta Diş Taçlarının Sihirli Etkisini Keşfedin!

Neden Diş Taçlarımızı Seçmelisiniz?

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen diş taçlarımız, doğal dişlerinizle mükemmel uyum sağlaması için özenle tasarlanmıştır, böylece kusursuz ve doğal bir gülümseme elde edersiniz. Üstün dayanıklılık ve sağlamlık ile, taçlarımız, zayıflamış veya hasar görmüş dişler için uzun vadeli koruma sağlar, size güvenle ısırma, çiğneme ve gülümseme imkanı sunar. Deneyimli diş sağlığı profesyonellerinden oluşan ekibimize gülüşünüzü emanet edin; hassasiyet ve detaya odaklanarak, optimal uyum, konfor ve estetik sağlarlar. Görünümünüzü iyileştirmek ve inci beyazı dişlerinizi gururla göstermek için tasarlanan premium diş taçlarımızla gülüşünüzü ve özgüveninizi geri kazanın! Bugün bizimle randevunuzu alın ve premium diş taçlarımızın gülümsemenizi nasıl dönüştürebileceğini keşfedin!

 
 
 
 
 
 

Ekibimizle Tanışın

Doctor Name

Designation

Doctor Name

Designation

Doctor Name

Designation

Doctor Name

Designation

Sıkça Sorulan Sorular

En yaygın soruların cevaplarını bulun. Diş Taçları hakkında bilmeniz gereken her şey.

A dental crown is a cap-like restoration used to cover damaged, decayed, or misshapen teeth, restoring their shape, size, and strength.

Dental crowns are necessary to protect weak teeth, restore broken teeth, cover dental implants, support large fillings, or enhance the appearance of discolored teeth.

The tooth is prepared by removing some enamel, impressions are taken to create a custom crown, and then the crown is cemented onto the tooth.

With proper care, dental crowns can last 5 to 15 years or more, depending on factors like oral hygiene and crown material.

Care involves regular brushing, flossing, and dental check-ups, avoiding hard foods, teeth grinding, and maintaining good oral hygiene habits.

Hasta Bakımı En Büyük Önceliğimizdir